Ostatné služby
THREE FOR ALL
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Čaňa
- Od roku
- 2012
- IČO
- 42 251 613
THREE FOR ALL
Občianske združenie
- Sídlo
- Sídlisko 8, 044 14 Čaňa
- Na trhu od
- 17. augusta 2012
- IČO
- 42 251 613
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte THREE FOR ALL
THREE FOR ALL sídli na adrese Sídlisko 8, 044 14 Čaňa. Zapísaná je od 17. augusta 2012 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad iné združenia.
Základné údaje
- Obchodné meno
- THREE FOR ALL
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 42 251 613
- Dátum vzniku
- 17. augusta 2012
- Sídlo
- Sídlisko 8, 044 14 Čaňa
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-39970
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa THREE FOR ALL zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Iné združenia
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli THREE FOR ALL?
Sídlo je na adrese Sídlisko 8, 044 14 Čaňa.
Čím sa THREE FOR ALL zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: iné združenia.
Aké je IČO – THREE FOR ALL?
IČO je 42 251 613.
Kedy vznikla THREE FOR ALL?
Vznik: 17. augusta 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.